X
X

Havalimanı Transfer Hizmetleri

AnasayfaYazılarVIP Transfer HizmetleriHavalimanı Transfer Hizmetleri

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Web sitemizde anasayfada yer alan online rezervasyon formunu kullanarak rezervasyonunu oluşturabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu kullanarak rezervasyon bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. Operasyon yetkilimiz sizleri arayarak rezervasyonunu gerçekleştirecektir. 0262 311 26 52 ve çağrı merkezimiz 0555 066 25 41'i arayarak rezervasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hangi bilgilere ihtiyacım var?

Rezervasyonunuz için gerekli olan iletişim bilgileri talep edilmektedir. Ad Soyad, Adres, Telefon (sizlere ulaşılamadığında kontak kurulacak 2. kişi) bilgileri gereklidir. Alınış noktası ve varış noktası istenmektedir. Kişi sayısına göre araç tahsisi belirlenmektedir. Rezervasyon sırasında belirttiğiniz kişiye göre araç tahsisi yapılmaktadır. Oto koltuğu ve valiz sayınız hakkında da bilgi verilmesi gerekmektedir. Rezervasyonunun ödeme şekli ve tarihi de gerekli olan bilgiler arasındadır.

 

Özel günlerde ve tatil günlerinde araç bulabilir miyiz?
Bayram ve yılbaşı gibi özel tarihler için rezervasyonunuzu daha önceden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. En az 24 saat öncesinden bu rezervasyonunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yılbaşı sömestre ve bayram için yapılacak rezervasyonlarınızı rezervasyonunuz yaklaşırken onay ve teyit olmanıza gerek yoktur. Rezervasyonunuz gerçekleştiğinde sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

 

Nasıl ödeme yapabilirim?

Tüm transferlerinizde araçta nakit yasal olarak alınmamaktadır. Transfer tarihinden 24 saat öncesinde rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir. Bu onay sürecinde ödemesinin yapılması gerekmektedir. www.jeriko.com.tr sitemizde kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ya da çağrı merkezimiz ile yapılacak rezervasyonlarınızda ödemenizi havale olarak yapmanız gerekmektedir.


Top